Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Teslimat Bilgileri

Ürün Siparişi : Ürün tasarımı whatsapp üzerinde gönderilir ve tasarım onayınızla birlikte üretime alınır.
Üründen vazgeçme kararı aldığınızda İletişim sayfasındaki telefon veya mail adresine 24 saat içerisinde bildirmeniz gereklidir.Bu süre sonunda sipariş iptal edilemez. Ürün iade şartlarına tabi olur.

Teslimat Bilgileri

Gönderim & Kargo

Siparişleriniz tasarım ve  ödeme onayı alındıktan sonra aynı 24 saat içerisinde  hazırlanma sürecine girer, Halı ve dekorasyon ürünler 1-2 iş günü içerisinde kargo ediliyor. Fakat olağan şartlarda teknik ve hava koşullarına göre üretim günü uzayabiliyor.Ürün siz değerli müşterilerimizin memnun etmek adına gerekli koşullar oluşmadan göndermek istemiyoruz.Herhangi bir aksi durumda siz değerli üyemizle iletişime geçilecektir. 

Hasarlı  Ürün

Ürünü teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında paketi açın ve ürün üzerindeki  gönderi sırasında oluşmuş bir kusur var ise bunu kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturun. Bu durumda sizden başka hiçbir şey talep edilmeden aynı ürün tarafınıza ikinci kez gönderilecektir. 

Ürün üzerinde siparişiniz deki kişiselleştirme detaylarında bir yanlışlık ya da kusur var ise bize 0552 283 06 74 no'lu telefondan ulaşarak probleminizi çözmemize yardımcı olabilirsiniz. Verdiğiniz siparişin detaylarında (tasarım onayınız da belirtilen renkler ve desen) belirtilenin dışında bir kusur olmadığı takdirde ürün size özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olduğundan dolayı  iade ve değişim kabul edilmemektedir.

Alması kolay, ödemesi daha kolay!

kisiyehediye.com tıkladınız ve en beğendiğiniz ürünü seçip bir tık’la aldınız. Alışverişi tamamladınız ve  sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok! 
- Kredi kartı 
- Havale/EFT 

Kredi Kartıyla Ödeme

kisiyehediye.com’'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden PAYTR güvencesi ile 3D şifreleme ile banka kredi kartınızı kullanarak belirli bir oranda komisyon bedeli ödeyerek taksitli alışveriş yapabilirsiniz. 

BİZE DİLEDİĞİNİZ ZAMAN 0552 283 0 674 NUMARALI TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.