Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Şartlar & Koşullar

Genel 
kisiyehediye.com, Mira Baskı markası olup kisiyehediye.com web sitesi ise Mira Baskı’nın internet mağazasıdır. işbu Web Sitesinin kullanımı ile işbu Web Sitesi aracılığıyla ulaşılan ürünler ve hizmetler aşağıda verilen şartlara, koşullara ve duyurulara tabidir. Hizmetleri kullanmakla, tarafımızca zaman zaman değiştirilebilecek Hizmet Koşullarının tamamını kabul etmiş sayılırsınız. Hizmet Koşulları üzerinde yapılmış olabilecek değişikliklerden haberdar olmak için bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz. Bu Web Sitesine erişim geçici süreliğine sağlanmış olup, Hizmetleri önceden haber vermeksizin geri çekme ve değiştirme hakkını saklı tutarız. Ne kadar süreliğine olursa olsun herhangi bir zamanda ve herhangi bir sebeple Web Sitesine erişilememesi bizim mes'uliyetimiz de değildir. Zaman zaman Web Sitesinin belirli veya tüm bölümlerine erişimi kısıtlayabiliriz. Mira Baskı tamamen kendi takdir yetkisine bağlı olmak suretiyle herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin işbu Web Sitesinin Hizmetlerini ve/veya herhangi bir sayfasını düzeltme, kaldırma veya değiştirme hakkına sahip olacaktır. 

Satış Koşulları 

Sipariş vermekle, ürünü aşağıdaki şart ve koşullar altında ve bunlara tabi olarak satın almayı teklif etmiş olursunuz. Bütün siparişlerde, ürünün mevcut olması ve sipariş bedelinin teyit edilmesi gereklidir. Dağıtıma çıkma süreleri ürünün tamamlanmasına göre değişir ve teslimat süresine ilişkin verilen her türlü teminat veya beyan, Türkiye içinde sınırlı olup kargo gecikmesi veya mücbir sebepler gibi bizim mes'uliyetimiz de olmayan sebeplerden dolayı gecikmelere tabidir. Ayrıntılı bilgi için Teslimat politikası duyurusunu okuyunuz. kisiyehediye.com ile sözleşme yapabilmek için 18 yaşın üzerinde olmanız ve kabul ettiğimiz bir banka tarafından verilmiş geçerli bir kredi kartı veya banka (debit) kartına sahip olmanız gerekir. PAYTR ödeme yöntemleri sitemizde kullanılmaktadır. Kredi kartı veya banka (debit) kartı olmayan müşterilerimiz ‘kapıda nakit ödeme’ veya Banka Havale/EFT  seçeneğinden yararlanabilir. İsimlicocukhalisi.com, tarafınızca yapılan herhangi bir isteği geri çevirme hakkını saklı tutar. Siparişiniz kabul edilirse e-posta ile size haber verilecektir. Sipariş verirken bize temin ettiğiniz tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, siparişi oluştururken kullandığınız kredi veya banka (debit) kartının yetkili kullanıcısı olduğunuzu ve malların maliyetini karşılamaya yetecek kadar para kaynağınızın olduğunu taahhüt etmiş olursunuz. Reklamı yapılan bütün fiyatlar bu gibi değişikliklere tabidir. 
Sözleşmemiz 

Sipariş verdiğinizde, siparişinizin alındığını teyit eden bir onay maili alacaksınız. Bu e-posta yalnızca onay niteliğinde olup siparişinizin kabul edildiği anlamına gelmeyecektir. Biz size sipariş ettiğiniz ürünlerin dağıtıma çıktığını teyit eden bir e-posta gönderene dek sizinle aramızda bir sözleşme oluşturulmayacaktır. Yalnızca ürünler dağıtıma çıktığı zaman gönderilen teyit mailinde listelenen ürünler düzenlenen sözleşmeye dâhil edilecektir.